Thermage - lifting bez skalpela

Thermage jest jedynym nieinwazyjnym zabiegiem wygładzającym zmarszczki, ujędrniającym i odmładzającym kontury twarzy.
Zabieg ten wykorzystuje opatentowaną technologie fal radiowych ThermaCool i otrzymał oficjalne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, a który sprawia, z skóra jest jędrniejsza, kontur twarzy młodszy, włókna kolagenowe zdrowsze. Jest to bardzo istotne, gdyż to właśnie kolagen jest budulcem, który tworzy strukturę skóry.
Thermage daje naturalne rezultaty nie powodując żadnych działań ubocznych zarówno na twarzy jak i na ciele. Wystarczy wykonać jeden zabieg aby uzyskać pożądany efekt.

Na czym polega i jak działa Thermage?


Thermage wykorzystuje technologię częstotliwości fal radiowych (RF) do podgrzania głębokich warstw skóry. Powstałe ciepło powoduje z jednej strony obkurczenie istniejącego kolagenu i natychmiastowy wzrost napięcia skóry, a z drugiej strony następuje stymulacja produkcji nowego kolagenu. W efekcie następuje ściągniecie i wzrost napięcia i elastyczności skóry, przywrócenie konturów (efekt liftingu), wygładzenie powierzchni i poprawa tekstury skóry.

Technologia Thermage, inny zabieg liftingujący czy zabieg chirurgiczny?


W odróżnieniu od innych zabiegów Thermage nie wymaga działań chirurgicznych ani zastrzyków. Niektóre lasery i inne urządzenia RF również napinają skórę. Żaden z nich jednak nie działa tak głęboko jak Thermage. Poprzez swoje głębokie działanie Thermage jest najbardziej efektywnym urządzeniem powodującym obkurczenie istniejącego, oraz stymulacje produkcji nowego kolagenu, co w efekcie prowadzi do wzrostu napięcia skóry i powoduje jej młodszy wygląd.
Wiele osób pragnie dużego i natychmiastowego efektu związanego z zabiegiem chirurgicznym, akceptując ryzyko operacyjne i niezbędny czas rekonwalescencji. Dla innych lepszym rozwiązaniem jest bardziej subtelny i ujawniający się stopniowo efekt bez większego ryzyka ani czasu rekonwalescencji. Dla osób, które uważają, że lifting chirurgiczny jest działaniem zbyt inwazyjnym, Thermage stanowi rozwiązanie efektywne i bezpieczne.

Okolice zabiegu

  • Twarz, oczy szyja.
  • Dekolt, biust.
  • Dłonie.
  • Cellulit.

Cena usługi
500.00