Depilacja laserowa

Informacje o zabiegu depilacji laserowej

Chcesz zrealizować marzenia o idealnej gładkiej skórze? Stworzenie tej unikatowej i skutecznej technologii pozwoli ci raz na raz na zawsze rozwiązać problem wciąż odrastających włosków.
Szanowni państwo jeśli zrobiliście kiedyś depilację laserową i wasze włoski odrosły to prawdopodobnie była to wina użytego lasera lub fotoepilacja ipl która tylko na jakiś czas opóźnia odrost włosów… dlatego z wielką przyjemnością zapraszam do skorzystania z najbardziej zaawansowanego technologicznie lasera diodowego z gwarancją satysfakcji.

Czym jest depilacja laserowa?


Jest to trwałe pozbycie się włosków wraz z mieszkiem ze wszystkich części ciała. Ich usuwanie odbywa się za pomocą lasera diodowego. Długoletnie badania kliniczne potwierdzają, że inne metody depilacji np. IPL uszkadzają strukturę mieszka włosowego, tak, że trudno jest potem wydepilować włos potraktowany w ten sposób. W wyniku stosowania innych metod depilacji, rezultaty zabiegu mogą być gorsze lub znacznie gorsze niż, gdyby od początku był stosowany laser LightSheer.

W odczuciu niektórych osób zabieg może być bolesny lub całkowicie bezbolesny, w zależności od wrażliwości skóry jak i innych cech indywidualnych.

Depilacja laserowa polega na wnikaniu odpowiedniej wiązki światła do melaniny – naturalnego pigmentu występującego w cebulkach włosów, który warunkuje ich wzrost. Komórki mieszka dzięki przepływającej energii osiągają odpowiednią temperaturę, która powoduje ich spalenie. Jasne włosy, które zawierają mniej barwnika nie pochłaniają tyle samo promieni laserowych, co włosy ciemne.

Jedna aplikacja światła usuwa kilkadziesiąt włosków na powierzchni o średnicy 9 mm. Cały zabieg odbywa się partiami. Trwa od 20 minut do 3 godzin (w zależności od tego, na depilację jakiej części ciała się zdecydujemy).Promień lasera działa skutecznie na włoski w fazie wzrostu włosa (anagen) dlatego zabieg przeprowadza się etapami by dać czas tym które są w fazie spoczynku (telogen). Jednak niezależnie od poświęconego czasu, taka depilacja gwarantuje 100% skuteczność i zadowolenie klienta.
Zazwyczaj wykonuje się 3-6 zabiegów.

Wstępem do depilacji jest konsultacja i wywiad z kosmetologiem, która określi stan Twojego zdrowia i poinformuje o czynnościach przed i po epilacji. Kobiety, które mają problemy z gospodarką hormonalną powinny przed zabiegiem ją uregulować bądź liczyć się z tym, że włoski po jakimś czasie mogą się znowu pojawić. Są one jednak bardzo cienkie i słabe w związku z tym łatwo je usunąć.

Informacje i cenniki